Козенца ще излиза от кризата срещу Пескара

03 февруари 2020 | 08:58
winbet news

Пескара Калчо се изправя срещу Козенца в последен мач от двадесет и втория кръг на Серия „Б“. Двубоят на стадион „Адриатико - Джовани Корнакия“ започва в 22:00 часа.

Домакините от Пескара са във втората половина на подреждането и заемат дванадесето място. Тимът се представя колебливо и често губи точки на собствен терен.

Това се случи срещу Салернитана, Киево, Трапани, Венеция, Кремонезе, Специя, Кротоне и Виртус Ентела.

Средно допуснати голове на мач

Основният проблем на Пескара е в отбрана, отборът лесно допуска попадения и това доведе до доста голови равенства през тази кампания във второто ниво на италианския футбол. „Делфините“ направиха резултатни хиксове с Виртус Ентела, Кремонезе, Венеция и Трапани.

Най-ефективният играч на „синьо-белите“ е Кристиан Галано, който е отбелязал единадесет попадения през този сезон и е с основен принос за точковия актив на Пескара.

Мачове като резерва

Козенца е в зоната на изпадащите, но при успех днес може да се изравни по точки със седемнадесетия Кремонезе.

Гостите се намират в сериозна криза и са загубили последните си три мача. Те отстъпиха на Салернитана, Кротоне и Юве Стабия.

1.23

Козенца все пак се представя прилично при гостуванията си и успя да спечели срещу Пиза и Читадела с един и същ резултат 3:1.

Застрашеният от изпадане отбор вкара и при визитите си на Салернитана, Перуджа, Асколи, Трапани и Фрозиноне.

Нападателят на Козенца Еманюел Ривиер намира в отлична форма и има на сметката си седем попадения и две асистенции.

41

С оглед статистиката до момента и състоянието на двата отбора се очаква Козенца да успее да се разпише във вратата на Пескара, но едва ли ще измъкне повече от точка от предстоящия сблъсък.

Winbet предлага Super hot залог за тази среща – и двата отбора да успеят да отбележат при завишен коефициент на 2.20 от стартов 1.88