
🏀 ЕВРОБАСКЕТ: Германия срещу Турция на финала
Финландия ще е в мача до почивката, Митроглу ще вкара поне седем точки за Гърция
Германия не играе особено добре в елиминациите на европейското първенство по баскетбол, но класата на тима е твърде висока, за да бъдат световните шампиони спрени по пътя към финала.
Въпросът е кой ще бъде съперник на отбора на федералната република в прекия сблъсък за титлата в неделя и той е с неясен отговор.
Германия - Финландия
Гърция - Турция

🇩🇪 БУНДЕСЛИГА: Изобилие от голове на Байер Леверкузен – Айнтрахт
Малко попадения на Майнц 05 – РБ Лайпциг, гол-гол Волфсбург – Кьолн
11 SeptГермания - Финландия
Финландия за първи път е на полуфинал в историята си и шестото място от 1967 г. вече е задминато като най-добър резултат. Само че числата лъжат. “Суоми” има една стойностна победа на първенството (на осминафинал срещу Франция). Другото е мачове с аутсайдери (Швеция, Черна гора и Великобритания), а подарък като Грузия на четвъртфинал се случва веднъж в живота.
Така че за Лаури Марканен и компания мачът за бронза в неделя трябва да е приоритет. Срещу най-резултатният отбор на шампионата, който дори да проспи три четвъртини, пак прави разлика (справка 99:91 срещу Словения в сряда) перспективите са стряскащи.
На сайта и в мобилното приложение на WINBET коефициентът за победа на Германия е 1.12* при 1.88 за „Германия -12.5 точки“. Но понеже маншафтът обича да се появява на терена чак през първото полувреме, „Първа четвърт: Финландия +6.5 точки“ за 1.53 и „Първо полувреме: Финландия +7.5 точки“ за 1.80 си струват като избор.
🔥 Първа четвърт: Финландия +6.5 точки

🇫🇷 ЛИГА 1: Под четири гола на ПСЖ – Ланс
Лил ще вкара поне две попадения на Тулуза
11 SeptГърция - Турция
Двубой по съседски между съперници, които обичат да се мразят, ще е украшението на полуфиналите. Турците нямат загуба на първенството, но в групата срещу Сърбия (95:90) и донякъде на осминафинала срещу Швеция (85:79) не бяха далеч от поражения. Гърците са мъкнати на гръб от Янис Адетокунбо, който има за цел да докаже, че дори и през 21 век е възможно един играч сам да решава мачове кръг след кръг.
Турците са по-стойностни откъм селекция, но това е шансът на „Гръцкия изрод“ да остави диря с националния отбор. Победа за Турция е оценена на 1.75 срещу 2.00 за продължаване напред на гърците и в голяма степен изборът на победител опира до лични пристрастия. Но няма нищо лично в избора на „Брой точки: Над 163.5“, оценен на 1.85.

💥BREAKING NEWS: WINBET обяви нова кампания за 4 милиона лева
На 1 септември още един клиент на компанията стана милионер, търсят се още двама
01 SeptДвата отбора умеят бързо и лесно да влизат в дълги серии и да разнищват мрежичката на съперника. При очаквана подобна резултатност на един от оръженосците на Адетокунбо може да се разчита за „Динос Митроглу брой точки: Над 6.5“ при ставка 1.70.
🔥 Победител: Гърция
🔥 Динос Митроглу брой точки: Над 6.5
*Възможни са промени в посочените коефициенти. За актуалните коефициенти, моля посетете winbet.bg.
Участието в хазартни игри и спортни залози може да доведе до развиване на хазартна зависимост. Повече информация относно отговорния хазарт и превенцията от рискове е налична на nra.bg и на winbet.bg. Посочените в статията прогнози и предложения са само с информативна цел и използването им за поставяне на спортни залози е изцяло на собствен риск на потребителя.
СНИМКИ: IMAGO
Автор: Здравко Чернев
Зона за предизвикателства
0 налични игри
От категорията

NBA: Сан Антонио ще поведат във финалната серия
Поне две вкарани тройки от Виктор Уембанияма

🏀 NBA: Сан Антонио ще докарат до седми мач срещу Оклахома Сити
Поне 28 вкарани точки от Виктор Уембаняма

🏀 NBA: Кливланд ще отложат края на серията с НЙ Никс
Домакинска победа за Оклахома Сити в мач №5 срещу Сан Антонио

🏀 ЕВРОЛИГА: Везенков ще направи Олимпиакос шампиони
Поне 20 точки и две тройки от баскетболист №1 на сезона

🏀 ЕВРОЛИГА: Олимпиакос ще се класира на финал
Оувър в испанския сблъсък Валенсия – Реал Мадрид

🏀 NBA: Оклахома Сити ще изравнят серията със Сан Антонио
Ню Йорк Никс ще направят поне шест точки разлика на Кливланд


