Menu
Menu
Menu

Последни новини:

ЕВРО 2024: Англия мечтае, но предимството е за Испания / УИМБЪЛДЪН: Крейчикова е фаворитка за титлата / КОПА АМЕРИКА: Аржентина ще вземат рекордна титла / ТУР ДЬО ФРАНС: Стана интересно - Вингегор пак е в играта / BREAKING NEWS: WINBET и Ботев Пловдив отново продължиха партньорството си / УИМБЪЛДЪН: Полуфиналите не предлагат особена интрига / ФУТБОЛ МИКС: Поне три гола в сблъсъка на върха в Швеция / ЛИГА ЕВРОПА: Ботев Пловдив дебютира срещу стар душманин / КОПА АМЕРИКА: Уругвай ще отстранят и Колумбия / ФУТБОЛ МИКС: Интернасионал ще бият Жувентуд за Купата на Бразилия / ЕВРО 2024: Англия и Нидерландия може да предложат неочаквано резултатен мач / УИМБЪЛДЪН: Синер и Алкарас ще са полуфиналисти / КОПА АМЕРИКА: Аржентина ще се помъчат за победа над Канада / ЕВРО 2024: WINBET засилва емоцията от решаващите мачове / ЕВРО 2024: Когато Франция е на терена, головете ги няма никакви /
Начало » ФУТБОЛ МИКС: Фламенго гостуват на Жувентуд без шестима титуляри

ФУТБОЛ МИКС: Фламенго гостуват на Жувентуд без шестима титуляри

Гол преди почивката на Кашима – Гамба Осака, победа за Улсан в корейската лига

На старта на същинското лято малко клубни първенства по света не са излезли в пауза. В бразилската Серия А Фламенго ще бранят първото място в гостуване на средняците Жувентуд. В японската Джей Лига програмата за междинния кръг противопоставя първите четири отбора един срещу друг, а лидерите в Южна Корея, Улсан Хюндай, посрещат слабаците Даегу.

Давид Луис

В исторически план домакинството в това съперничество е несломим фактор. За четвърт век Фламенго никога не са печелили като гост срещу Жувентуд и пътуванията на юг не им се отразяват добре. Плюс това имат четирима национали – трима уругвайци (Николас де ла Крус, Матиас Виня, Джорджиан де Араскаета и Гийермо Варела) и един бразилец (Ерик Пулгар), които са на Копа Америка. Ветеранът Давид Луис пък се контузи през уикенда и едва ли коляното му ще позволи да е на линия утре.

При всичко това победа за Жувентуд, оценявана от winbet.bg на 24% вероятност, не звучи толкова скандално, а домакините поне да не загубят (над 55% шанс) определено не трябва да се загърбва като възможност.

БРАЗИЛИЯ  – СЕРИЯ А: Форталеза – Палмейрас

Палмейрас са в чудовищна за стандартите на Серия А серия от пет поредни победи, която им позволи да изплуват на второто място, на само точка зад Фламенго. Заедно с лидерите, „зелените“ са единственият отбор, който не е губил гостуване този сезон. От състава им само Густаво Гомес (Парагвай) и Ричард Риос (Колумбия) няма да са на разположение заради международни ангажименти.

При Форталеза положението не е толкова розово. Кервин Андраде (Венецуела) и Бенджамин Крушчевич (Чили) са на Копа Америка, Брено Лопес (вкарал през уикенда за 1:1 с Атлетико Минейро) няма права срещу отбора, от който е под наем, а още четирима титуляри са с травми. Затова победа за Палмейрас, получаваща се при 43% от симулациите, а най-логичният изход тук.

БРАЗИЛИЯ  – СЕРИЯ А: Крузейро – Атлетико Паранензе

Двубой в подножието на върха с участието на царете на хиксовете Атлетико Паранензе. Гостите поделиха точките в три поредни кръга, като във всеки от тях завършваха мача си 1:1 с допуснат изравнителен гол след края на редовното време.

Крузейро са осми, благодарение на домакинствата (четири победи от четири мача), но левият бек Марлон е наказан заради червен картон (втори за този месец) през уикенда. Хиксът няма да навреди на никого, но първи гол в полза на Атлетико Паранензе (43%) ще е продължение на тенденцията през юни.

Всички футболни предложения на WINBET ->

ЯПОНИЯ – ДЖЕЙ ЛИГА: Кашима Антлърс – Гамба Осака

Кашима Антлърс трябваше да са водачи, но разпиляха два гола аванс през последния четвърт час в събота срещу средняците Урава Редс (2:2), заради което са на две точки зад Мачида Зелвиа. Антлърс нямат загуба за първенство от два месеца, а в този период биха и Гамба Осака навън с 2:1. Оттогава гостите имат седем победи, равенство и само една загуба и изостават от съперниците си само по голова разлика.

В този мач няма невъзможен изход, но тъй като в девет от последните десет срещи на Кашима падаше гол през първото полувреме, това изглежда най-сигурният избор в едното от двете големи дербита този кръг.

ЯПОНИЯ – ДЖЕЙ ЛИГА: Висел Кобе – Мачида Зелвиа

Висел Кобе можеха да са пряко намесени в борбата за първото място, но колабираха в последните 20 минути срещу Гамба Осака (1:2) и са четвърти, на шест точки от днешните си съперници. Шампионите са адски непостоянни в изявите си, особено на свой терен, където имат четири загуби от девет мача.

Мачида Зелвия са дебютанти в елита и първото им място в класирането е истинска сензация. Но неусетно започнаха да трупат контузии на основни футболисти във всички линии. Когато говорим за втората и третата най-добри защити в Джей Лигата е ясно накъде препускат мислите в този мач. Шансовете за два или по-малко гола възлизат на 59%, а поне една чиста мрежа също ще е в реда на нещата.

ЯПОНИЯ – ДЖЕЙ ЛИГА: ФК Токио – Консадоле Сапоро

Консадоле Сапоро притежават най-слабата защита, второто най-ялово нападение и никой не е губил по-често от тях през сезона. Всяка точка в актива им е събитие и точно ФК Токио, които са на прага на квотите за континенталните надпревари, нямат право да покажат милост.

Вероятност от 52% за победа на домакините е единственият изход, заслужаващ внимание.

ЮЖНА КОРЕЯ  – К-ЛИГА 1: Улсан Хюндай – Даегу

Даегу изплуваха от дъното с две поредни победи (1:0 срещу Джеджу и 3:0 срещу Джонбук Мотърс), но това ще е истинският тест за възможностите им. Улсан са на върха заради гола на Джо Мин-Кю шест минути преди края на победата им с 3:2 над Джеджу, но имат проблем с пропускливостта (една суха мрежа последните девет мача и шест допуснати гола миналата седмица).

Победа за домакините (61%) изглежда нормалният избор наред с поне три гола общо.

СНИМКИ: AFP, IMAGO