А докато в Аржентина головете продължават да са кът, в Япония никой не признава чистите мрежи.
Америка Минейро са сред най-окаяните клубове в бразилския елит, но напоследък надигнаха глава. Гостите взеха седем точки от последните си четири мача и се измъкнаха от абсолютното дъно, но това е благодарение на домашния терен. Навън, с десет получени попадения в четири срещи, проблемите са огромни. Коефициентът на сайта winbet.bg за победа на Гремио 1.66* е привлекателен. „Първи гол – Гремио“ за 1.52 и „Първо полувреме – Брой голове над 1“ за 1.77 също си струват.
Сейнт Патрик’с бяха в серия от четири поредни победи в ирландската Висша лига преди излагацията миналата седмица срещу средняците Дрохеда (1:2) и съперникът е подходящ за старт на нова серия. Шелбърн нямат поражение навън от март и дори водеха с два гола на лидерите Шамрок Роувърс, но този съперник им е като черна котка – последните три двубоя до един бяха загубени „на нула“, включително два пъти този сезон. Коефициентът на WINBET за победа на Сейнт Патрик’с е 1.79, а препоръчително е и „Сейнт Патрик’с брой голове над 1.5“ за 2.00, получило се в три поредни техни домакинства.
Нагоя Грампус Ейт са най-горещият отбор в Япония (пет поредни победи във всички турнири), но имат проблем с пропускливостта. Грампус нямат суха мрежа от началото на май и всеки техен мач е мини-надвкарване. Победа на гостите, освен всичко, е много вероятно да ги изкачи на върха в Джей-Лигата. Токио са в лоша серия в първенство със само точка от последните четири мача, но и те имат алергия към чистите мрежи – само една в последните 12 мача. Тук „Двата отбора да отбележат – Да“ за 1.83 се набива на очи.
В аржентинската Лига Професионал головете и без това са кът, но Уракан са „отличници“ в това отношение. Домакините не са вкарвали вече 692 игрови минути и логично са трети отзад напред в класирането. Нюелс Олд Бойс се измъкнаха към средата на таблицата с десет точки от последните седем кръга и дишат спокойно. Уракан все някога ще спечелят и коефициентът на WINBET за тяхна победа е 2.68. Тук по-интересните залози са „Двата отбора да отбележат – Не“ за 1.57, „Нюелс Олд Бойс брой голове над 0.5“ за 1.57 и „Уракан брой голове под 1“ за 1.61.
САЩ са домакини на турнира Голд Къп и дебютират с мач в Чикаго срещу Ямайка. Янките имат доста експериментален състав, в който липсва изявен голмайстор – 23 играчи са се отчели с общо 29 попадения. Ямайка едва ли имат особено шансове срещу дори отслабен тим на домакините и победа за САЩ е оценена от WINBET на 1.63. Тук обаче „Брой голове под 2.5“ за 1.85, „Двата отбора да отбележат – Не“ за 1.82 и „Ямайка брой голове под 0.5“ за 2.22 са добрите оферти.

Бодьо/Глимт са с класа над останалите в Норвегия и за 11 кръга успяха да натрупат десет точки аванс на върха на Елитсериен. Само вторите Бран им отмъкнаха точка през сезона, но няма опасност Стрьомсгодсет да повторят това. Победа за Бодьо/Глимт е с коефициент 1.53 в WINBET. Шампионите също рядко допускат попадение преди почивката, затова „Първо полувреме – Стрьомсгодсет брой голове под 0.5“ за 1.57 звучи неизбежно.
Внимание: Участието в хазартни игри и спортни залози не е само забавление и крие риск от развиване на хазартна зависимост! Повече информация относно отговорния хазарт и превенцията от рискове е налична на nra.bg и на winbet.bg. Посочените в статията футболни прогнози и предложения за залози са само с информативна цел и използването им за поставяне на спортни залози е изцяло на собствен риск на потребителя.
*Възможни са промени в посочените коефициенти. За актуалните коефициенти, моля посетете winbet.bg.