
WINBET СНУКЪР ЛИГА: Чакат се големи точкови серии на финала
Георгий Петрунко ще е новият шампион
Финалът в WINBET Снукър лигата се получи точно според прогнозите. Цял сезон Виктор Илиев и Георгий Петрунко (горе) са водещите играчи не само в турнира, но и в българския тур.
И не е изненада, че точно те ще определят новия шампион.

ТЕНИС МИКС: Труден мач за Маяр Шериф на старта в Хамбург
Нуно Боржес на четвъртфинал в Ещорил
13h agoВиктор Илиев - Георгий Петрунко
Гледай на живо по Sportbg.bg
Преди месец и половина двамата направиха знаменит финал на Държавното първенство, спечелен от Вико с 5:4. Илиев води с 4:1 в баланса помежду им, като стана победител във всеки от последните им четири двубоя и винаги това ставаше с точно един фрейм разлика.
Форматът тази вечер е до пет спечелени от максимално възможни девет фрейма и при тази дължина двамата ще имат време както да играят нападателно, така и да изберат моменти, в които здравата защита ще е приоритет.
Както на финала на държавното първенство, отново Виктор Илиев срещу Григорий Петрунко.
Виктор е лидер по отношение на брейковете в WINBET Снукър лигата, като в пет мача направи общо шест визити от поне 50 точки, включително две в полуфинала срещу Георги Величков. А никога не е излишно да се припомни, че точно в лигата през миналата година постави абсолютния рекорд в българския снукър с брейк от 145.
На сайта и в мобилното приложение на WINBET коефициентът за „Серия 50+: Да“ е 1.10, а „Серия 100+: Да“ се предлага за 4.00. И при споменатата успеваемост на Илшев обещава добра възвръщаемост.
Виктор Илиев
Иначе прогнозите не дават предимство на когото и да било от двамата по отношение на крайния резултат. Ставката за победа на всеки от тях е 1.85. Но понеже до момента никой не е ставал два пъти шампион в WINBET Снукър лигата, а какво остава в последователни издания, традицията тласка към залог в полза на Петрунко.
🔥 Победител: Георгий Петрунко
🔥 Серия 100+: Да
*Възможни са промени в посочените коефициенти. За актуалните коефициенти, моля посетете winbet.bg.
Посочените в статията прогнози и предложения са само с информативна цел и използването им за поставяне на спортни залози е изцяло на собствен риск на потребителя.
Участието в хазартни игри и спортни залози може да доведе до развиване на хазартна зависимост. Повече информация относно отговорния хазарт и превенцията от рискове е налична на nra.bg и на winbet.bg.
СНИМКИ: Българска снукър федерация
Автор: Здравко Чернев
Зона за предизвикателства
0 налични игри

WINBET СНУКЪР ЛИГА: Георгий Петрунко ще е първият полуфиналист
Георги Величков фаворит откъм статистика в мача с Георги Георгиев

WINBET СНУКЪР ЛИГА: Финал за Виктор Илиев във второ поредно издание
Георгий Петрунко ще отстрани Братислав Кръстев

WINBET СНУКЪР ЛИГА: Победи за Братислав Кръстев и Виктор Илиев
Без резултати 3:0 в четвъртък

